46 деца от монтанско - без надбавки
46 деца от монтанско - без надбавки / netinfo
30 деца от Монтана и 16 от Бойчиновци са лишени от надбавки за месец януари

Социалната служба е спряла парите на семействата им, защото децата са имали 5 или повече неизвинени отсъствия. Ако през февурари учениците посещават редовно часовете, надбавките ще им бъдат възстановени, уточни директорката на Социалната служба в Монтана Мая Димитрова.

1040 монтански жителис увреждания са получи безплатни винетки за автомобилите си през януари. На 11 от тях е отказан стикер, тъй като колите има са били над 1800 кубика.

В община Бойчиновци винетки са взели 104 инвалиди, само една молба не е уважена,казаДимитрова.