Шеста по ред церемония по връчване на наградите на областния управител “10-те най-добри спортисти на област Враца – 2008” ще се проведе днес от 10.30ч. в ресторанта на хотел „Хемус” във Враца.
Призовете ще връчи лично д-р Антонио Георгиев. Те ще отличат най-добрия спортист и треньор на всяка една от 10-те общини на Врачанска област. Предложенията за тях са подадени от кметовете на общини.
На церемонията ще присъстват и много отявлени спортни дейци, които са и ще продължават да бъдат част от спортния имидж на област Враца.