Готов съм да слизам и да се качвам от самолет на самолет!!!  или къде ще почивате през лятото
Готов съм да слизам и да се качвам от самолет на самолет!!! или къде ще почивате през лятото / netinfo
 Температурните амплитуди са само между  32 - 38 градуса и всички поглеждаме с надежда дали няма да има поне няколко капки дъжд над Северозапада...Кафенетата са пълни с лениви  млади хора, банските по магазините качиха цените си и всички елегантни куфари и пътни чанти по магазините също поскъпнаха - лято е, сезон на дългоочакваните  годишни   отпуски. Ето къде ми казаха, че  ще почиват  врачани  . Оказа се, че обратно на моите очаквания да пътуват извън града,  повечето от тях ще останат  тук в летния зной.... А причините за това какви са - чуйте и отговорите им в прикачения звуков файл: