Евгени Стоев в Шемшево: Сигурен съм, че на 25 май отново ще имате най- големия резултат в полза на ГЕРБ
Евгени Стоев в Шемшево: Сигурен съм, че на 25 май отново ще имате най- големия резултат в полза на ГЕРБ / снимка: Пресцентър ГЕРБ

„Погледът на младите, на нашите деца и внуци, е насочен към Европа. И ние трябва на 25 май да гласуваме заради тях, заради тяхното бъдеще и добро образование, реализация и по-висок стандарт. Ние сме европейци, това е пътят и на нашите деца и сме длъжни да не ги предаваме. Аз вярвам в ГЕРБ, защото виждам какво е направено от тях. Повярвайте ми и съм сигурен, че България ще се изправи на крака и ще бъде онази държава, за която всички мечтаем.” – с тези думи се обърна към десетките жители на великотърновското село Шемшево обичаният български актьор Георги Мамалев.

На срещата присъстваха депутатът от ГЕРБ Евгени Стоев, областният координатор на партията инж. Даниел Панов, общинските съветници Александър Нанков, Деян Хаджийски, Йорданка Стефанова и Красимир Калчев.

„Ние можем с изправена глава да говорим пред хората и от градовете, и от селата, защото ГЕРБ е единствената партия от 1989 г. насам, която не ограби народа, а постигна видими и значими неща за страната. Ние не обещаваме таблети като една новородена партия, не обещаваме 250 000 работни места, каквито, както виждате, не само, че не се създават, ами има още 40 000 безработни от една година насам. Партия ГЕРБ може и трябва да довърши започнатото, затова е важно на 25-ти май да ни подкрепите. Сигурен съм, че на този ден Шемшево отново ще има най-големия резултат в полза на ГЕРБ, както беше и на парламентарните избори.” – каза пред множеството народният представител Евгени Стоев.

„Ще призная пред вас, че и аз съм пренебрегвал европейските избори, считайки, че не са важни. Но вие ми гласувахте доверие и днес аз съм кмет на община Велико Търново. И като такъв знам как без европейските средства не можем да се справим, защото те са два пъти и половина повече от бюджета ни. Именно затова е много важно на 25-ти май да изберем евродепутати, които ще защитават българския интерес в Европейския парламент. За да могат европейските средства да се върнат в страната, а аз ви гарантирам, че ще извоювам такива и за общината ни, и за малките населени места в нея!”– заяви на жителите на Шемшево областният координатор на ГЕРБ инж. Даниел Панов.

В годината на коня той връчи картина-пластика с изображение на великолепното животно на най-големия работодател в селото с пожелание да продължава да развива бизнеса и да подпомага младите с още работни места. Специален подарък на кмета на Шемшево пък връчи Георги Мамалев и му пожела да е все така успешен и обичан от хората. До късно жителите на великотърновското село се веселиха с песните на Мамалев и с вечните български хора.