“Болярки” вкараха 13 гола в два мача
“Болярки” вкараха 13 гола в два мача / netinfo
Голова разлика 13:0 записаха футболистките на “Болярки” в двете си поредни домакински срещи за първенство на женската “А” група. Великотърновки разгромиха със 7:0 състава на “Спортика” /Благоевград/ пред стотина зрители на стадион “Ивайло”. Хет трик в личната си сметка записа Моника Кирвикова, която бе точна в 28- ата, 32- ата и 65- ата минути. Другите три попадения във вратата на гостенките забиха Гергана Цанкова, Моника Симеонова и Велизара Владимирова, която се разписа от дузпа в 85- ата минута.

Велизара Владимирова вкара два гола в срещата със “Вихрен- 1984” /Сандански/, която също се игра във В. Търново. Освен нея вратата на гостенките простреляха още Гергана Цанкова, Моника Кирвикова и Моника Симеонова.

Успехите в двата шампионатни мача “Болярки” посветиха на еленските си спомоществователи Стойко Стойков и Трифон Иванов.