- 13 души възродиха младежката организация на СДС
13 души възстановиха младежката организация на СДС във Велико Търново. За неин председател е избран 27-годишният Людмил Митев. Зам.-председател е Божидар Некезиев, а секретар - Красен Краев. Младежката структура на сините не съществуваше повече от година, тъй като по устав се изискват поне 10 души членове.
Новоизбраният председател Людмил Митев е роден в Бяла Слатина, завършил е "Българска филология" във Великотърновския университет, в момента работи в сферата на търговията, членува в СДС от 4 години.
Неговият заместник в младежкото СДС Божидар Некезиев е на 23 години и учи магистратура "Международни туристически отношения" във ВТУ. Секретарят на организацията Красен Краев е на 26 години, магистър по социален мениджмънт, работи като консултант в неправителствена организация.
Една от целите на младежката структура е привличане на нови членове и активно участие в политическия живот на общинско и областно ниво, посочи Людмил Митев.
Чуйте го в първия звуков файл.
Твърдо стоим зад младежката структура и ще подкрепяме всичките им инициативи, заяви председателят на общинската организация на СДС Камен Алексиев. Младежите вече са набелязали няколко инициативи, които предстои да реализират.
Чуйте ги от Красен Краев във втория звуков файл.