Михаил копанов спечели регатата "3 март"
Михаил копанов спечели регатата "3 март" / СК Черно море Бриз
6-годишният Никола Асенов участва и завърши регата "3 март" в екипажа на Асен Недялков, който завърши на 9-то място в държавното първенство в клас "Ял 6", съобщиха организаторите.
Медалистите в 61-ата регата "3 март" бяха наградени от бившия министър на спорта Красен Кралев и Кристиян Димитров - директор "Спорт" към община Варна.
Състезанието за 21-ви път спечели 52-годишният Михаил Копанов от "Порт Бургас". Копанов е роден на 27 април 1965 г. На второ място в държавното първенство "Ял 6" е екипажът на "Черно море Бриз" с шкипер Явор Колев със 7 наказателни точки повече от Копанов. На 3-то място е Александър Славчев от Балчик.
Под медалите се наредиха Николай Станев (Балчик), Стойчо Канавров (Балчик), Лъчезар Братоев от "Бавария яхтс" (Варна).
В регата "3 март" участваха 25 лодки. Главен съдия беше Росен Марангозов.