/ Деян Герговски
Водач е пострадал с фрактура на коляно при пътен инцидент на 25 октомври. Произшествието е възникнало около 16:20 ч. на главния път Русе-Силистра в района на шести километър в посока Силистра, на разклон за Мартен.

Пътник пострада при катастрофа на пътя Русе-Търново

Изпратените на местопроизшествието пътни полицаи са документирали, че лек автомобил БМВ, управляван от 26-годишен мъж, най-вероятно не е съобразил скоростта си на движение с извършващия маневра завиване вляво (в посока Русе) влекач „Скания“, с прикачено полуремарке (с 54-годишен водач), при което се сблъскват в зоната на кръстовището.

Шофьор пострада на пътя Русе-Бяла

При инцидента е пострадал водачът на БМВ-то с фрактура на колянна става. Той е бил отведен от екип на Спешна помощ в болницата, оказана му е медицинска помощ и е освободен за домашно лечение. Три жени, пътнички в лекия автомобил също са посетили болницата (със собствен превоз) за да бъдат прегледани, две от тях са освободени, а едната е настанена за наблюдение с контузии и натъртвания.