/ netinfo
Третото издание на турнира по мини футбол за ветерани ще се проведе в събота и неделя (24-25 февруари) в спортна зала „Лудогорец“ в Разград.
Според регламента ветерани са състезателите, които са навършили 40 години.

Отборите са от по 6 човека, като един от които вратар, играе се по две полувреме от по 15 минути с 5 минути почивка между тях с неограничен брой смени.

В първата фаза отборите играят в групи от по 3 тима всеки срещу всеки. Във втория етап отборите, заели третите места в групите, играят за 5-6 място, заелите вторите места – за 3-4 място, а победителите играят за купите за 1-2 място.

Жребият за разпределението в групите ще се тегли на 23 февруари от 18:00 часа, в спортна зала „Лудогорец“.

Допълнителна информация желаещите да участват могат да получат на тел. 0888525211.