
На колко години е най-малкият участник в скоростното изкачване на
връх Ботев и кой е в челната тройка
Каква е причината за пожар в къща в село Градина, при който загина
жена, а съпругът й пострада тежко
Ще можем ли да се освежим с кафе и безалкохолно в покрития
плувен комплекс и след колко дни
Може ли семе да се продава четири пъти по-скъпо, отколкото се
изкупува и защо в Коиловци ще се отказват от рапицата
Как се справя с графика съставът на РИК и в колко часа се очаква да приключи
приемането на протоколи в тези избори
Кой начин на стопанисване на общинската вила в Кайлъка ще се
търси като най-ефективен

Военният министър награди плевенски армейци, помагали в Мизия, съобщава в новия си брой регионалният вестник "Зетра".
Двадесет и пет военнослужещи от военните формирования в Плевен и Белене продължават да оказват помощ на пострадалите хора в Мизия, като ежедневно приготвят топъл обяд за 600 жители на града.
Осигурени са необходимите специалисти за ТЕЛК-овете в Ловеч и Троян.
С 30-40 на сто по-малко грозде от миналата година чакат лозарите, прогнозира директорът на Института по лозарство и винарство в Плевен доц. Иван Пачев.
Повече изчислители ще работят в Плевен в изборната нощ. Партиите в Ловешко се готвят за тежка кампания. Предстои сериозна битка за деветте плевенски депутатски мандата, пише още "Зетра".
Други заглавия в броя: Гулянци чества 40 години от обявяването си за град. На втория държавен зрелостен изпит в Ловешка област са се явили 49 души. Поставят „Франческа" на ловешка сцена.