Неправоспособна предизвика ПТП и напусна мястото на инцидента. В произшествието загинаха две крави. На 9 декември в 17:20 часа в дежурната на РУП - Червен бряг от телефон 112 е получен сигнал за станало пътно произшествие в село Радомирци. На място било изяснено, че неустановен автомобил е блъснал две крави на улица в селото и водачът е напуснал местопроизшествието.
От проведените процесуално следствени действия е установено, че на улица "Георги Димитров" лек автомобил "Мерцедес", управляван от 25-годишна местна жителка, при движение с несъобразена скорост е блъснал двете крави, собственост на 69-годишен мъж от селото. В резултат на удара животните са умирели, водачката е напуснала мястото на инцидента с автомобила и се е укрила.
Полицаите са я открили в дома й като направената проверка изяснила, че тя е неправоспособна. Изпробвана е с техническо средство за алкохол, пробата е отрицателна. Извършен е оглед. От водачката са снети обяснения и е освободена.
Щетите са в процес на изясняване. Уведомен е районен прокурор в Червен бряг. Образувано е досъдебно производство по чл.343 "а" във връзка с чл.342, ал.1 от НК. Работата продължава разследващ полицай.