Гази Баба оупън
Гази Баба оупън / netinfo
Състезатели на кюстендилския карате клуб “Мак Доналд” спечелиха отличия от два международни турнира- XI Internacionalen karate turnir "Gazi Baba Open" в Скопие, Македония и Международния турнир "Golden Belt" в Чачак, Сърбия.

КК "Мак Доналд" взе участие 4- ма състезатели при децата в Скопие. Александър Василев се класира на второ място в дисциплина ката, при 8- годишните, в група от 20 състезатели. В същата група Станислав Стойнев не успя да се спечели медал, но показа много добра игра, информира треньорът Диляна Владимирова.

netinfo

Антон Иванов завоюва бронзов медал в дисциплина ката, при 10- годишните, в група от 40 състезатели, Антон изигра 5 срещи.
В дисциплина отборно ката - Александър Василев, Станислав Стойнев и Георги Хаджиев се класираха на 7- мо място.

netinfo

Изабел Ризова беше час от националния отбор на България на Международния турнир "Golden Belt" в Чачак, Сърбия и се класира на трето място в дисциплина кумите, при девойки до 21 години.

Изабел Ризова в Чачак
netinfo

Георги Димитров положи изпит и защити успешно степен-"съдия категория Б", по време на съдийски семинар в София.

Предстои ни Националното първенство за деца, мъже и жени в Албена на 22-23 април, каза още пред Дарик Диляна Владимирова.