кюстендил
кюстендил / Дарик Кюстендил

Оспгово
Дарик Кюстендил

Осма победа в първенството на Трета Югозападна лига постигна отборът на ФК Кюстендил, който надигра категорично Сливнишки герой на стадион Осогово, резултат- 3:0 пред близо 500 души публика.Домакините доминираха през цялото първо полувреме, през което и предрешиха изхода на мача. Първо Виктор Анастасов проби от ляво и асистира на Кирил Вълов за 1:0, в 15 мин. Бързоногият Вълов изработи дузпа в 26 мин., която голмайсторът на ФК Кюстендил, Александър Александров- Аци реализира за 2:0. Александров от своя страна асистира през второто полувреме на изигралия много силен мач Виктор Анастасов за 3:0, в 75 мин.

Така ФК Кюстендил запази второто си място в класирането на Трета Югозападна лига, с 25 точки. Лидер остава Миньор- Перник, който в този кръг почива. Победи постигнаха и другите отбори, които са в челото на класирането. Септември надигра с 2:0 в Симитли Рилски спортист, а Вихрен спечели гостуването си на Надежда- Доброславци с 1:5. Така Септември и Вихрен са на 3- 4 място, с по 23 т.

Дупнишкият Марек 1915 загуби гостуването си на Беласица с 2:0. Вижте всички резултати и класирането: