4 нощни заведения в Кюстендил получиха разрешително за удължено работно време
4 нощни заведения в Кюстендил получиха разрешително за удължено работно време / Дарик,архив

Издадени са заповеди от кметът на Кюстендил Петър Паунов за удължено работно време на четири нощни заведения на територията на общината за периода до 31.08.2010 г, съобщават от Общинска администрация  . Това са клуб „Планета-Пайнер", дневен и нощен бар „Де лукс", дискотека „Плазма"и „Ануби бар".

 Собствениците на тези четирите заведения са получили разрешително, след становище на Началника на РУ -„Полиция", гр.Кюстендил и ще работят в следния часови пояс:

 клуб „Планета-Пайнер"                                 от       18.00 до  06.00         часа

 

дневен и нощен бар „Де лукс"                   от        22.00 до  06.00        часа

 

дискотека „Плазма"                                      от       18.00  до  06.00       часа

 

 „Ануби бар"                                                   от         21.00  до  06.00       часа

 

          Собственикът на „Пиано бар" не е подал молба с искане за разрешение за работа с удължено работно време и затова няма право да работи в късните часове.

 

         Към момента в РУ -„Полиция"-Кюстендил обработват молби на други нощни заведения и се чака становището им.