Във връзка с изпълнение на дейности по Водния цикъл, на 19.11.2013 г. без вода от 8:00 до 17:00 ч. ще останат бул."Априлов" и улиците „Дончо Пашов”, „Лале”, „Република”, „Кукуш”, „Юджийн Скайлър”, „Вардар”.
Община Габрово се извинява за неудобството!
“Проектът се финансира от Кохезионния фонд на ЕС и от държавния бюджет на Република България чрез Оперативна програма Околна среда 2007 - 2013”.

Този документ е създаден с финансовата подкрепа на Европейския съюз чрез Оперативна програма „Околна среда 2007 – 2013 г.”. Цялата отговорност за съдържанието на документа се носи от Община Габрово и при никакви обстоятелства не може да се приема, че този документ отразява официалното становище на Европейския съюз и правителството на Република България, представлявано от Министерството на околната среда и водите.
Повече подробности на сайта на проекта: waterprojectgabrovo.eu.