Хеслера наказа ЦСКА
Хеслера наказа ЦСКА / Дарик Габрово

Бившият футболист на "Янтра" Габрово Искрен Писаров направи поредния си силен мач за "Локомотив" София.

Хеслера демонстрира сериозна класа на столичното дерби между отборите на "Локомотив" София и ЦСКА завършили при резултат 2:2. Писаров бе един от най-добрите в редиците на железничарите, след като реализира първия гол и подаде за втория.

Габровският талант се разписа с глава във вратата на червените още в 11-а минута. В 25 мин. пък страхотен пробив на Хеслера завърши с центриране към национала Цветан Генков и последния накара стража на "армейците" Райс Мболи да вади за втори път топката от мрежата си.

През втората част обаче футболистите на ЦСКА се вдигнаха на щурм и съумяха да изравнят резултата след две попадения на Маркиньос в 72 и 92мин.