Теодор Александров и Нягол Стоянов са сред фаворитите за титлата в Международния фестивал по тенис на маса в Албена / КК Албена
Теодор Александров и Нягол Стоянов ще спорят за титлата в неделя
Държавният шампион Теодор Александров и българинът с италиански паспорт Нягол Стоянов се класираха на финала на двойки на XIX-я Международен фестивал по тенис на маса в кк Албена, съобщиха от курорта.
Двамата състезатели са водачи в схемата и записаха четири чисти победи в турнира и стигнаха до последния двубой без загубен гейм.

Съперници в неделя на Александров и Стоянов, който е син на легендата Иван Стоянов, ще бъде двойката от Молдова Владимир Семипедни и Владимир Урсу.

Теодор Александров и Нягол Стоянов са бивши шампиони в Оупън турнира и на единично. Александров спечели титлата през 2015-а, а Стоянов – година по-рано. Двамата са фаворити за трофея и в това издание на фестивала.
Двубоите от полуфиналите на единично ще бъдат излъчвани пряко днес от 16:00 часа по Sportmedia.tv.