Тотнъм размаза аматьори, Бербатов с две асистенции
Тотнъм размаза аматьори, Бербатов с две асистенции / netinfo

Тотнъм разби с 8:0 аматьорския испански отбор Тавернас в първата си проверка от лагера в Испания. Въпреки слуховете за евентуален трансфер в Манчестър Юнайтед, българският нападател Димитър Бербатов подаде за два от головете, въпреки че не успя да се разпише.

Треньорът на лондончани Хуанде Рамос пусна два различни състава във всяко полувреме, а Бербатов попадна в 11-те, които играха през втората част.

Новото попълнение Джовани дос Сантош вкара два гола в първия си мач с фланелката на шпорите, 20-годишният чешки нападател Томаш Пекхарт също се разписа два пъти, както и Джейми О'Хара.

По един гол добавиха Аарън Ленън и Стед Малбранк. Бербатов пък подаде в 47-ата минута за второто попадение в мача, дело на Пекхарт, както и за 4-ото, отново дело на младия чешки нападател.