Петров и компания на колене пред Ливърпул
Петров и компания на колене пред Ливърпул / netinfo
Ливърпул победи с минималното 1:0 Манчестър Сити, за който до 68-та минута игра българският национал Мартин Петров.

Марто и компания преклониха глава пред „червените” на „Анфийлд”, а за домакините единственото попадение за домакините отбеляза Фернандо Торес.

Българският национал игра силно и бе в основата на няколко добри атаки за „гражданите”, но в крайна сметка бе заменен от Нери Кастийо в 68-та минута.

Другият българин в състава на Свен Йоран Ериксон се контузи по време на тренировка, както Гонг първи съобщи, и не попадна в групата за днешния мач.

Единственият гол в днешната среща падна в 57-та минута, когато „Хлапето” преодоля Дън и вкара на Харт за 1:0.

След днешния успех, Ливърпул заема 4-то място с актив от 73 точки. Ман Сити пък е на 9-то с 55 точки.