Беласица отърва загуба, все още няма победа
Беласица отърва загуба, все още няма победа / netinfo

Беласица Петрич отърва загубата в контрола в Банско с втородивизионния Пирин Благоевград, завършила при резултат 1:1.
Футболистите от Западната Б група бяха по-активният отбор през всичките 90 минути и само шансът спаси „бяло-червените” от разгром.

„Зелените” излязоха напред в резултата в 25-ата минута, след като Димиров се възползва от поредната грешка в защитата на Беласица и с удар от 25 метра прати топката в мрежата на Бахтерлиев.

Освен гола, Пирин записа и две греди през първото полувреме след удари на Борис Кондев, който пропиля и още две добри положения преди почивката.

Въпреки че и през второто полувреме възпитаниците на Борис Николов диктуваха събитията, Бела успя да изравни. В самия край на мача Бето със силен изстрел от десет метра спаси петричаните от загуба.

Беласица все още очаква първата си победа по време на подготовката, записвайки до момента три поражения и три равенства.