Част от столицата без вода на 7 август
Част от столицата без вода на 7 август / netinfo
На 7 август 2007 г. (вторник) във връзка с реконструкцията на уличен водопровод в кв. „Горубляне”, от 9.00 до 20.00 часа се налага временно спиране на водоподаването по ул. „5-ти ноември”, ул. „Урвишка крепост”, Самоковско шосе и Околовръстен път.

При продължителност на строително-монтажните дейности над 12 часа ще бъде осигурена водоноска в кръстовището на ул. „Витоша” и ул. „12-ти април”.

На същата дата (7 август 2007) във връзка с извършването на строително-монтажни работи от 10.00 до 22 часа се налага временно спиране на водата в ж.к. „Западен парк”, ж.к. „Красна поляна” и кв. „Факултета”.

При продължителност на строително-монтажните дейности над 12 часа ще бъдат осигурени водоноски в кръстовището на:

- ул. „Найчо Цанов” и ул. Сава Михайлов” (Западен парк)

- бул. „Възкресение” и бул. „Никола Мушанов” (Красна поляна)

- бул. „Възкресение” и ул. „Дръстър” (Факултета)

На 7 август 2007 г. във връзка с реконструкцията на уличен водопровод в район Триадица, от 9.00 до 19.00 часа се налага временно спиране на водоподаването в кв. „Иван Вазов”, в карето: ул. „Бяла Черква”, ул. „Петко Тодоров”, бул. „България”, ул. „Петко Каравелов”.

При продължителност на строително-монтажните дейности над 12 часа ще бъдат осигурени водоноски в кръстовищата на:

- ул. „Янко Забунов” и ул. „Петко Каравелов”;

- ул. „Янко Забунов” и ул. „Балша”;

- ул. „Бяла Черква” и ул. „Ярослав Вешин”.