Във връзка с палежите, извършени в края на месец декември в гр. Враца, жк “Дъбника”, служители на РПУ-Враца задържаха престъпна група от три лица, срещу които са събрани доказателства, че са извършители на палежите. Лицата са задържани за 72 часа. Продължава работата по доказване и документиране на дейността на престъпната група.
На територията на област монтана вече второ денонощие няма регистрирани престъпления, съобщиха от ОДП.