Двама представители на врачанския клуб „Арис" заминават за Европейско първенство по кик-бокс за кадети. Това са Цветелина Лалковска в кат. до 48 кг, която ще участва в стил К1 и в кат. до 75кг - Николай Трифонов в стил лоу кик. „Много силно първенство, ще участват над 700 кик-боксьори в различните стилове. Много тежки мачове очакват моите състезатели, каза треньора на врачанския клуб Ангел Иванов, който ще пътува за Хърватска като съдия.
„Надявам се, че ще се представят добре и ще защитят отличията си от миналата година", допълни той. Европейското първенство ще се проведе в Хърватска от 21 до 26 септември.