Голяма авария на бул. "Мито Орозов" днес следобед е причина за спирането на тролейбусите до края на деня. Аварийните екипи на "Тролейбусен транспорт" са започнали работа по отстраняване на щетите, но движението на тролейбусите вероятно ще бъде възстановено едва утре (12 септември) сутринта.
За транспорта на гражданите Община Враца осигури автобуси на фирма "Боди М-Травъл", които ще се движат по линиите на тролейте и ще покрият цялото трасе на тролейбусния транспорт. Автобусите ще бъдат с табелки, на които ще бъде указан маршрута на превозното средство.
Заради задръствания шофьорите да избягват преминаване през подлеза на бул."Мито Орозов" и да избират обиколни маршрути.