Вече ограбват и мъже
Вече ограбват и мъже / netinfo

Мъж е бил ограбен тази нощ във Враца. Според пострадалия неизвестен извършител го е нападнал около 23,30 ч. и използвайки сила му отнел чантичка, в която имало 100 лв., два мобилни телефона и лични документи. образувано е досъдебно производство.