Увеличават се болните от ОРЗ
Увеличават се болните от ОРЗ / netinfo
Увеличават се болни от остри респираторни заболявания, съобщават от Регионалната инспекция по опазване и контрол на общественото здраве. За изминалите 7 дни ново регистрираните болни са 179, при 159 за предходната седмица.

Това е причина грипната епидемия във Враца все още да не бъде отменена.

За пeриода са засечени и 15 огнища на заразни заболявания, от които два нови случая на паротит и един на салмонелоза.