Училището в Лик е с нов медицински кабинет
Училището в Лик е с нов медицински кабинет / netinfo

Областният управител на Враца откри учебната година в училището в село Лик. Г-жа Владимирова поздрави екипа от учители и ученици и удари първия училищен звънец. Заедно с директорката на социално-педагогическия интернат областният управител преряза лентат и на нов медицински кабинет в учебното заведение. В училището в Лик работят общо 18 преподаватели и възпитатели, а са обучават и живеят общо 60 деца. Само 5 са подобни учебни заведения в България. Лик е единственото в Северозападна България.  Децата с радост подариха на областния управител изработени лично от тях предмети - глинена чиния и икебана от цветя.