Трима кметове от Северозапада в УС на НСОРБ
Трима кметове от Северозапада в УС на НСОРБ / netinfo
Трима кметове от Северозападна България са членове на Управителния съвет на Националното сдружение на общините в Република България. Това са Иван Аспарухов на Мездра, Пенка Пенкова на Лом и Златко Живков на Монтана, който получи най-голям брой гласове за подкрепа.

За председател Сдружението бе избрана Дора Янкова, а за председател на Контролния съвет - кметът на Свищов Станислав Благов.

Кметовете от ГЕРБ, чиито кандидатури бяха издигнати в управителния и контролен съвет си направиха самоотвод и напуснаха залата заедно с всички свои колеги от партията, присъстващи на форума.