Среща с председателя на Българо-молдовския бизнес клуб - София Ласко Лазаров ще проведе днес областният управител д-р Антонио Георгиев.
Срещата е по негова покана и цели развитие на бизнес връзките между двете страни. Поканени още са кмета на Враца Тотю Младенов и представители на бизнес – организации от града.