Откраднаха 6 водомера за студена вода, съобщиха от Областна дирекция на полицията Враца.
Извършителите са взели измерителните уреди от блокове в абонатните станции на улиците “Никола Вапцаров”, Георги Бързашки”, “Цар Симеон”и бул.”Мито Орозов”.
От ВиК уточниха, че стопаните трябва да бдят за уредите си, защото загубата им е за тяхна сметка.