Сбиване в Козлодуй остави мъж с опасност за живота
Сбиване в Козлодуй остави мъж с опасност за живота / netinfo
Задържаха за 24 часа младежи за побой в Козлодуй, съобщават от ОДП Враца. Скандалът и последвалото го сбиване е станало пред нощен клуб “Най-клуб” на 3 ноември . Пострадали при побоя са В.Л. на 21 години от София, който е настанен в болницата в Козлодуй с наранявания в областта на черепа и мозъчен кръвоизлив. Младежът е с опасност за живота. Пострадал е още В.В.на 22 г., който е с множество пукнати ребра и охлузни рани. Извършители са 5-ма младежи от Гложене, Козлодуй и Мизия.