Румен Видов откри учебната година в Дунавци
Румен Видов откри учебната година в Дунавци / netinfo

Kметът на Видин Румен Видов присъства на откриването на новата учебна година в ОУ „Христо Ботев", град Дунавци.  „В това училище усещам дух на добронамереност и професионализъм, на желание от учителите и директора на училището да се създава добро образование, независимо от трудностите. Към родителите се обръщам с молба за по-добър контрол върху децата, за по-доброто им приобщаване към обществото." - заяви в обръщението си г-н градоначалникът. На всички ученици кмета пожела да се стремят към сериозна подготовка в училище, да усвояват знанията максимално,  за да могат да реализират мечтите си.