РИОКОЗ - Монтана проверява училищата
РИОКОЗ - Монтана проверява училищата / netinfo

Преди началото на учебната година Хигиенна инспекция също извърши проверки във всички учебни заведения в област Монтана. Училищата се инспектират за санитарно-хигиенните условия в тях и във връзка с влизащата в сила наредба за храните, предлагани на лавките, поясни  директорът на РИОКОЗ-Монтана д-р Даниела Караилиева.

Във всички учебни заведения персоналът е ангажиран с почистването на дворовете, сградите и помещенията. До 15-и септември  дейностите ще бъдат завършени, за да могат децата да започнат да учат в приветливи и уютни класни стаи.