Първа загуба за Ботев - Враца
Първа загуба за Ботев - Враца / netinfo

"Ботев"- Враца претърпя първа загуба от началото на първенството в Западна Б футболна група. В петия кръг тима загуби в домакински мач от "Пирин" - Гоце Делчев. Гостите откриха резултата още в 1-та минута с гол на Тошев. Ранният гол дезориентира врачани, които изпуснаха три положения. В 45-та Моллов вкара втори гол и попари надеждите на ботевци.

През второто полувреме, със слаба игра, "Ботев" - Враца не успя да промени резултата и записа първото си поражение до момента. „Имаше един отбор на терена и това бяха гостите, каза в края на мача старши треньора на домакините Сашо Ангелов. Ранният гол обърка играчите и те не успяха да се справят със ситуацията до края на срещата. Обзе ги една апатия, която не мога си обясня".

"Имаше повече рутина в нашия отбор", каза в края на срещата пом.треньорът на „Пирин" Борис Николов, напрежението беше при домакините".