Продължават да крадат винетки
Продължават да крадат винетки / netinfo

Още три винетки са били откраднати през изминалото денонощие във Враца. За липсите са съобщили собствениците на автомобили. И трите коли са били паркирани на неохраняеми места в жк “Дъбника”. Липсват стикерите на автомобили “ВАЗ”, “Опел” и товарен “Мерцедес”, чието предно стъкло е било свалено.

Преди дни от неохраняеми паркинги в “Дъбника” бяха откраднати още два винетни стикера.