Представиха новите кметове на БСП във Врачанско
Представиха новите кметове на БСП във Врачанско / netinfo

БСП Враца представи днес новите си кметове. Червената партия печели в 6 от 10 –те общини на областта. “Загубихме в Оряхово, Козлодуй и Враца и общинските организации тепърва ще правят анализ, за да се види в какво сгрешихме, обяви областния председател Димитър Гъндев и добави, че като голям успех определя спечелените избори в Роман, където партията не е била на власт от 8 години, а в Борован и Хайредин - от 4 години.

 “Това беше кампания, в която нямаше политика и морал”– каза още Димитър Гъндев, имайки предвид купуването на гласове.