Пребиха жена за 90 лева
Пребиха жена за 90 лева / netinfo

Самотно живееща жена от село Пърличево е била ограбена от три неизвестни лица, съобщават от полицията. Снощи около 22:00 часа нападателите са влезли в дома на 64-годишната С.Ц. и й нанесли побой, след което я привели в безпомощно състояние, като завързали ръцете и краката й. После отнели от нея сумата от 90 лева и избягали. По случая продължава да работи Районното управление на МВР Берковица.

От полицията в Монтана съобщават за още един обир извършен в ж.к. "Младост-2" в града по-рано същия ден. При него след взломяване патронник на входна врата е проникнато в апартамент, собственост на 43-годишна жена. От там са откраднати златни накити и около 20 000 лева. Случаят продължава да се разследва от органите на реда.