Пожарникари горяха при пожар в Лом
Пожарникари горяха при пожар в Лом / netinfo

Трима души са пострадали при експлозия предизвикана от изтичане на газ пропан бутан от бутилка за битови нужди, съобщават от ОДП-Монтана.

Със изгаряния са 55-годишния собственик на жилището и двама служители на “Регионална служба пожарна безопасност и защита на населението” в Лом на 27г. и 23 г.

Пострадалите са настанени в многопрофилната болница в крайдунавския град, а по-късно двама от тях са транспортирани в Пирогов. Причините и размерът на нанесените щети се изяснява.