Посрещат ІVтия контингент от Ирак
Посрещат ІVтия контингент от Ирак / netinfo
Тържествено посрещане на войниците от ІV български контингент в Ирак се организира днес във врачанското поделение 52380. Контингентът се завърна от лагера „Ашраф”, където участваше в охраната на Център за репартиране. На тържеството ще присъстват представители на Генералния щаб, обл. управител на Враца и др. официални лица. Началото е 11 часа.