Поредна кражба на винетки
Поредна кражба на винетки / netinfo

2 кражби на винетни стикери и 3 кражби на акумулатори са извършени през изминалото денонощие на територията на област Враца – съобщават от полицията.

На 27 март собствениците на ВАЗ и Москвич са подали сигнал в Районно полицейско управление – Враца, че от личните им автомобили са откраднати годишните винетни стикери и акумулаторните батерии. По същото време, в Полицейско управление Криводол, жител на града е подал сигнал, че неизвестно лице е откраднало 2 броя акумулатори от тежкотоварния му автомобил “Ифа”. И по трите случая е образувано дознание.