Пораснахме!
Пораснахме! / netinfo
Помните ли българският филм “Момчето си отива”? Тогава сигурно си спомняте и за Ран- героят на не остаряващия Филип Трифонов, който пиеше боза в сладкарничката на центъра и гледаше влюбено Невена Коканова.

Та там именно, над някогашната сладкарничка, където се разиграваше мелодрамата от 70-те години, се намира Дарик радио Враца. 5 -мата колеги от екипа отбелязаха в ефир рождният ден на радиото – 13 по ред. Как протече празника – разказва гл. редактор Мая Ценова.