Показват Врачанските манастири в Парламента
Показват Врачанските манастири в Парламента / netinfo

Фотографската изложба „Врачанските манастири”, ще бъде представена в сградата на Народното събрание в София на 16 януари, съобщават от областна администрация.

 Изложбата бе създадена по инициатива на врачанския народен представител Христина Христова и представи Област Враца в Европейския парламент в Брюксел през май миналата година.

Фотосите, които представят най-хубавото от църковно-историческото наследство на региона ни, ще бъдат подредени в Клуба на народния представител и ще остане там една седмица.