Подпалиха Ауди
Подпалиха Ауди / netinfo
Кола горя тази нощ в жк “Сениче” във Враца, съобщават от ОДП. Установено е, че автомобилът е “Ауди”, собственост на жител на Горно Пещене, но се ползва от 33 годишният Б.Х. от Враца. Огънят е увредил предната част на автомобила, оборудването в купето и стъклата. Пламъците са потушени от служители на Районната противопожарна служба. Местопроизшествието е запазено за извършване на допълнителен оглед.