Патрулка обърна товарен Мерцедес
Патрулка обърна товарен Мерцедес / Дарик Враца

Полицейски автомобил удари днес във Враца товарен микробус и го обърна. Катастрофата е станала в 11,15 часа, в жк "Дъбника", над блок 39. Патрулката е излязла по сигнал на оперативния дежурен и е била с включена сигнализация. Двамата полицаи в колата са прегледани в Спешния център, единият е със спукана кост на китката.

Говорителят на ОД на МВР съобщи, че на водача на полицейската кола ще бъде съставен акт по Закона за движение по пътищата, защото въпреки включената сигнализация е трябвало да се съобрази и с автомобилния трафик.