Пак в Дъбника няма да има вода
Пак в Дъбника няма да има вода / netinfo

„Водоснабдяване и канализация”гр. Враца уведомява своите абонати, че поради отстраняване на възникнали аварии, днес, 20.11.2007 г. водоподаването ще бъде спряно от 09:30 ч. до 12:30 ч. в ж.к.”Младост” и ж.к.”Дъбника”в гр. Враца.