Обновеното разширение на онкодиспансера във Враца ще бъде открито днес. Разкрити са 3 нови отделения по гастроентерология, урология и отделение по образна диагностика, снабдени със съвременна ендоскопска, диагностична и опертивна апаратура. Въведена е европейска указателна система за пациентите.
С това здравното заведение ще повиши качеството на обслужване, съобщават от ръководството на онкодиспансера. На откриването на стационара във Враца се очакват да присъстват премиерът Сергей Станишев, министърът на отбраната Веселин Близнаков и началникът на Генералния щаб на Българската армия генерал Златан Стойков.