Оставки във Враца след изборите
Оставки във Враца след изборите / netinfo
Началника на кабинета на досегашния кмет на Враца - Рашо Тарльовски, подаде днес молба за напускане по взаимно съгласие, съобщи той преди минути пред журналисти. Молбата ще бъде удоволетворена от изпълняващия в момента длъжността кмет на града Николай Цилев. Дейстието е със знаието и на новоизбрания градоначалник инж- Тотю Младенов.

“Аз съм държавен служител и недоброволното ми освобождаване би било дълъг процес", коментира Рашо Тарльовски. Напускането си той обясни с морални мотиви и поемане на отговорност за претърпяната загуба на изборите.

"Ще работя за слагане в ред  делата на БСП в областта, защото не е тайна, че взаймоотношенията в партията са част от причините за лошите изборни резултати. Ще искам колективна оставка на цялото ръководство", каза още Тарльовски.