Ограбиха кметството н а Згориград
Ограбиха кметството н а Згориград / netinfo

700 лв., компютър и СD откраднаха от Читалище “Пробуда” – Згориград на 6 януари. Кражбата е извършена след взлом на входни врати, като е проникнато в библиотеката.

От пощенската станция на селото са откраднати компютър, печатите на станцията, винетни стикери и ваучери на мобилен оператор. От центъра за сувенири липсват около 750 лв. Липсва и компютър от кабинетите на секретаря и кмета. Нанесената щета е в процес на изясняване.