Обсъдиха готовността за зимата в община Белоградчик
Обсъдиха готовността за зимата в община Белоградчик / netinfo

Кметове от община Белоградчик проведоха съвещание относно готовността на населените места за справяне с възникнали усложнения през зимния период. В срещата участваха още управителят на болницата в града, директори на училища и управителят на фирма "Пътно поддържане"

От проведената дискусия стана ясно, че училищните заведения с изключение на професионална гимназия „А. С. Попов" се снабдени с необходимото количество гориво нужно за отоплителния сезон. Беше коментирано кои пътни артерии и институции трябва да бъдат почиствани приоритетно от сняг. На срещата също така бяха набелязани организационни и практически мерки за по-добри съвместни действия от отделните институции в условията на усложнена зимна обстановка.