Областният управител доктор Антонио Георгиев замина днес на 10-дневно визита с българска делегация за Виетнам.
Упълномощен от Стопанската и Строителната камара във Враца, той ще представи възможностите за работа в региона. По време на визитата делегацията ще посети градовете Ханой, Хошимин и Да Нанк където ще бъдат проведени срещи на ниво държавна и местна власт и бизнес администрация. Една от най-важните задачи е проучването на възможностите за намиране на работна ръка за строителство, лека промишленост и хотелиерството. Д-р Георгиев ще рекламира и представи Врачанска област, чрез възможности за туризъм и опознаване на културно-историческото наследство.